فهرست بستن

شیلات

انجام تحقیق دانشجویی شیلات توسط کارشناسان رشته شیلات

برای انجام تحقیقات دانشجویی در رشته شیلات داشتن تجربه و دانش مرتبط امری ضروری می باشد.

کارشناسان مجرب گروه تحقیقاتی آسان ریسرچ سفارش تحقیقات دانشجویی شیلات را در گرایش های زیر به بهترین نحو انجام می دهند:

تکثیر و پرورش آبزیان

بوم شناسی آبزیان شیلاتی

فرآوری محصولات شیلاتی

صید و بهره برداری آبزیان

 

برای سفارش تحقیق در زمینه شیلات روی لینک زیر کلیک نمایید:

سفارش تحقیق شیلات

شیلات یک علم چند رشته ای است که رشته‌های آبزی پروری شامل پرورش ، ژنتیک ، بیوتکنولوژی ، تغذیه ، کشاورزی ، تشخیص بیماری‌ها در ماهی‌ها ، منابع آبی دیگر ، درمان پزشکی حیوانات دریایی را ترسیم می‌کند.

فرآوری ماهی شامل پخت و پز ، کنسرو ، انجماد ، ارزش افزوده ، فرآورده‌های جانبی و استفاده از ضایعات ، تضمین کیفیت و صدور گواهینامه ، میکروبیولوژی ماهیگیری ، بیوشیمی شیلات.

مدیریت منابع شیلات شامل زیست شناسی ، آناتومی ، طبقه بندی ، فیزیولوژی ، پویایی جمعیت. محیط شیلات شامل اقیانوس شناسی ، لنولوژی ، اکولوژی ، تنوع زیستی ، آلودگی آبزیان.

فناوری ماهیگیری از جمله مهندسی تجهیزات و صنایع دستی ، ناوبری و دریانوردی ، موتورهای دریایی. اقتصاد شیلات و مدیریت و توسعه شیلات.

فارغ التحصیلان رشته شیلات می توانند در یکی از مشاغل آموزشی در دانشگاه ها ، پژوهشی در موسسات تحقیقاتی و اجرایی (شرکت شیلات) برنامه ریزی و سرپرست پروژه های شیلاتی و صید و صیادی (جهاد سازندگی ) انجام وظیفه نمایند.
علاوه بر آن فارغ التحصیلان این رشته با کسب پیش آگاهی هایی که در زمینه های مختلف این رشته به دست می آورند قادر خواهند بود با دایرکردن استخرهای پرورش ماهی به تولیدماهیان و آبزیان داخلی نیز بپردازند.

برای سفارش تحقیق دانشجویی شیلات می توانید به بخش بالایی همین صفحه مراجعه نمایید.

برای سفارش پروپوزال یا انجام پایان نامه شیلات می توانید اینجا کلیک نمایید.